+420 778 001 358

lidé

obrázek

Bc. Josef Dvořák

Manažer týmu

+420 778 001 358

josef.dvorak@probohatecesko.cz

Pepovi je 25 let. Již v mladém věku se začal věnovat financím a jeho hlavní myšlenkou bylo ochránit svoje okolí před nekalými praktikami finančního světa. Tato touha ho drží stále, důkazem je jeho působení na mall.tv, kde ve svých videích odhaluje finanční pasti i známých společností a nyní projekt ProBohatéČesko. Ten má za úkol shromažďování lidí, kteří sdílí stejnou myšlenku jako on a díky tomu společně přispějí k bohatému Česku. Financím zasvětil i studium na VŠE, které mu perfektně doplňuje vedle praktických znalostí i teorii.

Na finančně-poradenském trhu je jen málo stejně kompetentních poradců, kteří mají navíc tak vysoko posazené morální hodnoty. Pepa je specialistou na hypoteční úvěry a investice, ve kterých přesahuje zbytek trhu.

Miluje dobré jídlo a hokej, který dříve hrál na vysoké úrovni ve Francii, kde se naučil plynně francouzky. 

Ve financích od roku:2016

Projekty:

obrázek

Miroslav Charvát

Manažer týmu

+420 774 719 529

miroslav.charvat@probohatecesko.cz

Mírovi je 27 let, má budoucí manželku Káju a dceru Amálku. Je spoluautorem projektu ProBohatéČesko a patří k nejsystematičtějším konzultantům, které můžete potkat. Jeho systém nikdy nevynechá žádná důležitá data. Najde i tu nejmenší skulinu ke zlepšení, ke své práci přistupuje s nedocenitelnou zodpovědností a po 5 letech v oboru ví, jak má vypadat moderní poradenství. Rozhodl se tak vychovávat další jemu podobné, abychom mohli tvořit Česko bohaté. Pro své spolupracovníky je inspirativním leaderem, který sám na sobě neustále pracuje a posouvá se lidsky i profesně. 


Míra je zdatný analytik, který se umí skvěle vžít do kůže svých klientů a vždy jim tak doručit to nejlepší řešení.

Ve financích od roku:2017

Projekty:

obrázek

Ing. Kristýna Mudrová

Vedoucí Backoffice

+420 728 889 265

kristyna.mudrova@edofinance.cz

Týnce je 33 let a v našem týmu má na starosti administrativní a obchodní podporu. Díky zahraničním zkušenostem ze Spojených arabských emirátů ví, co obnáší starost o ty nejnáročnější klienty. Na jejích bedrech dnes stojí celý backoffice pražské pobočky, kde pomáhá klientům doručit ten nejlepší servis a pomáhá nám zvládnout veškeré klientské potřeby a přání. 

Naši klienti si spolupráci s Kristýnou velice chválí. Ve volném čase Týna ráda létá, je držitelkou pilotního průkazu, hovoří plynně 3 světovými jazyky. Miluje své přátele a kvalitní víno. 

Ve financích od roku:2020

obrázek

Vít Háček

Právní konzultant

+420607944980

vit.hacek@samak.cz

Víťovi je 27 let, našim klientům pomáhá s právními potřebami od neplnění pojišťovny po nepřiměřené náklady bank za některé úkony. Za několikaletou spolupráci jsme společně s Víťou našim klientům ušetřili stovky tisíc korun. Víťa se ve své praxi zaměřuje zejména na litigace a poskytování služeb v oblasti závazkového práva a práva obchodních společností. Víťa má právo jako koníček, je nadstandardně bystrý a ochotný se zaměřit na jakoukoliv právní problematiku zrovna potřebujeme. 


Mezi jeho záliby patří rybaření, PubQuiz a jako správný Žižkovák neodolá žádnému pozvání na dobré pivo. 


obrázek

Bc. Karolína Flaišman

daňový specialista a účetní konzultant

+420774149149

karolina@2pucto.cz

Karolíně je 24 let a k účetnictví přičichla již před 6 lety. Od té doby pracuje v rodinné firmě 2 P ÚČTO, která pečuje o účetnictví svých klientů. Kromě účetnictví se ale Karolína věnuje zejména daním a jejich optimalizaci. Na vysoké škole prošla programem Daňový specialista, na který navázala přípravou na zkoušky na daňového poradce. Mimo jiné se snaží vzdělávat lidi (nejen) v oblasti podnikání na svém instagramovém profilu @blondata.ucetni. 


Svůj volný čas ráda tráví obklopená lidmi, nejlépe svým manželem Jakubem a ideálně v Itálii.

obrázek

David Kohout

Konzultant

+420 720 770 184

david.kohout@probohatecesko.cz

Davidovi je 26 let. Jeho nejsilnější doménou je finanční plánování. David je komplexně znalý ve všech produktech a jeho hlavním záměrem je klientovi porozumět a navést ho správným směrem k dosažení jeho cílů. Jeho práce je tak známkou moderního poradenství. Díky dlouholeté práci ve financích má již velký klientský kmen a nyní jeho kroky směřují k předávání svých zkušeností dalším lidem.

David je velký sportovec, proto svůj volný čas tráví v posilovně nebo při bojových sportech. Nedá dopustit na svou rodinu a přátele. 

Ve financích od roku:2016

obrázek

Ing. Lenka Rousková

Lence je 24 let a v týmu dnes plní roli konzultantky. Původně nastoupila do firmy na asistentskou výpomoc, aby ulehčila práci a uvolnila ruce poradcům pro více času na jejich klienty. Lenka se ale po nahlédnutí pod pokličku finančního světa a cca týdnu spolupráce rozhodla, že role přihlížející zcela nesedí k jejímu charakteru. S vidinou pomáhat s finanční situací rodinám, jako je ta její, která si nesčetněkrát při komunikaci s nesprávným poradcem nabila nos, se rozhodla financím začít věnovat naplno. 


Lenka je velice milá slečna, ze které srší energie. Mimo jiné se věnuje focení jako modelka, ráda tráví čas ve společnosti svých přátel, rodiny a svého přítele.

Ve financích od roku:2020

obrázek

Martin Janošík

Konzultant

+420725387936

martin.janosik@probohatecesko.cz

Martinovi je 29 let, má 2 děti a manželku Terezu. I přestože se financím věnuje 2. rokem, stojí za ním velký kus práce. V konzultantské práci se zaměřuje především na pojištění vozů, penze a životní pojištění. Nejraději s klienty řeší komplexní finanční plán, kde vidí, stejně jako my všichni, největší a nejefektivnější smysl v dlouhodobé práci s klientem. 


Martin je stále profesionálním sportovcem, z čehož si do financí přináší velmi cenné vlastnosti - je vytrvalý, cílevědomý a neskutečný dříč. Navíc i přátelský s rozšířenými zájmy kromě sportu, tudíž se s ním nikdo nenudíme. Netají se zálibou v gastronomii. Ve financích od roku:2021

obrázek

Vendula Šmídová

Realitní konzultant

+420 123 123 123

vendula.smidova@probohatecesko.cz

Vendule je 26 let a v našem týmu zastupuje segment realit. Její první kroky směřovaly do financí na pozici výkonné asistentky, kterou vykonávala poměrně dlouhou dobu, a tak díky tomu získala přehled o světě financí a finančních produktech. Vendy si během této práce měla možnost přičichnout i k oboru realitního makléřství a zjistila, že největší radost a naplnění vidí v práci realitního makléře, která je se světem finančního poradenství v mnoha ohledech úzce propojena.


Vendy ke své práci přistupuje velmi zodpovědně a netřeba zmiňovat, že přání a potřeby klienta jsou pro ni na prvním místě. Ráda se pravidelně školí a vzdělává, aby mohla svým klientům nabídnout vždy kvalitní služby dle aktuální situace na trhu. 

Ve financích od roku:2019

obrázek

Filip Hájek

Realitní a IT konzultant

+420 725 476 496

filip.hajek@probohatecesko.cz.cz

Filipovi je 26 let a v našem projektu ProBohatéČesko působí na pozici realitního a IT konzultanta. Již od náctiletého věku se věnuje programování a několik let pracuje jako senior developer na vývoji aplikací pro finanční služby a reality. Sám se dlouhodobě zajímá o investování do kapitálových trhů a nemovitostí, proto se rozhodl využít své nabité zkušenosti z analýzy trhů přechodem do 'terénu' a nyní ve znamení vize ProBohatéČesko buduje svojí reputaci i na poli realitního zprostředkování. 


Ve volném čase se Filip rád věnuje osobnímu rozvoji, cestování, saunování a myšlence kvalitního života, o které rád filozofuje se svými přáteli. 

Ve financích od roku:2022

obrázek

Darek Golebiowski

Marketingový konzultant

+420 777 314 223

darek@gorillaspace.cz

Darek s námi externě spolupracuje jako marketingový poradce. Je zakladatelem společnosti Gorilla Space, která má za sebou projekty pro Evropu 2, Comic Con Prague, Luxor. Již dříve jako freelancer se podílel i na projektech pro DameJidlo.cz. Darek je k dispozici pro přípravu správných marketingových strategií pro naše spolupracovníky. 


Darek je velice milý, empatický, žije život naplno a nedá dopustit na rodinu a přátele. Ve volné čase rád cestuje nebo se věnuje kreativním koníčkům. 

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů
Vyjet nahoru